Megerősítésre vár

Kitört pollerek

VII kerület Rottenbiller utcában, a Fővárosi Közterület Fenntartó irodája előtt 4db oszlopot kivett valaki a helyéről és egy fa tövében helyezte.
Kérnék az oszlopok visszaépítését.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Rottenbiller u. 46

Hozzászólások

  • VII Gábor visszajelzésére vár.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A parkolásgátló oszlopok helyreállítására a szükséges intézkedéseket megtettük, szíves türelmét kérjük a megvalósulásig.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT
    ...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére