Megoldott

Felesleges oszlop

VII kerület Rottenbiller utcában az Állatorvosi Egyetem előtt egy felesleges oszlop van. Korábban zöld műanyag FKF szemtes lehetett rajta.
Kérnék az oszlop eltávolítását, illetve ha lehetőség van rá akkor a járda megtisztítását.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Rottenbiller u. 33

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • VII Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Az oszlopot elvitték, a szemetet összesöpörték. Köszi!
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentésében szereplő oszlopon, ahogy az a bejelentésben is szerepel, egy szemetes edény volt. Annak pótlása, vagy az oszlop megszüntetése, valami
    ...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Botlásveszély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Blaha Lujza tér M (Dohány utca) (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kitört szemtes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Hernád utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Üres planterek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Rottenbiller utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére