Megoldatlan

Kitört pollerek és illegális parkolás

FRISSÍTÉS 2022. 01. 24.

BUDAPEST KÖZÚT Zrt. válasza:

A hivatkozott parkolásgátló oszlopok nincsenek Részvénytársaságunk kezelésében, ilyen típusú parkolásgátló oszlopokat nem üzemeltetünk. Vélelmezzük, hogy a kihelyezésük a kerületi önkormányzat vagy az ingatlanok építtetői által történt, megvalósulási tervet nem kaptunk róluk, üzemeltetésünkbe nem vettük át.
Illetékességből kérjük a VIII. kerületi önkormányzat felé továbbítani a bejelentést.

----------------------

A Csobánc utcán a pollerek évekkel ezelőtt kitörtek, az emberek pedig elkezdtek a zöldfelületeken parkolni, tönkretéve azokat.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Csobánc u. 13

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A terület magántulajdonú, társasházi kezelésben van.
  • VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A képen látható terület a társasház kezelésében van.

    Tisztelettel:

    JGK Zrt.

    From: Jarokelo.hu
    Sent: Monday, January 24, 2022 8:31 AM
    To: Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt
    ...
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Forgalomtechnika"-ra.

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "A Csobánc utcán a pollerek évekkel ezelőtt kitörtek, az emberek pedig elkezdtek a zöldfelületeken parkolni, tönkretéve azokat."-ról "FRISSÍTÉS 2022. 01. 24. BUDAPEST KÖZÚT Zrt. válasza: A hivatkozott parkolásgátló oszlopok nincsenek Részvénytársaságunk kezelésében, ilyen típusú parkolásgátló oszlopokat nem üzem...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A hivatkozott parkolásgátló oszlopok nincsenek Részvénytársaságunk kezelésében, ilyen típusú parkolásgátló oszlopokat nem üzemeltetünk. Vélelmezzük, h
    ...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Tarcsay Tibor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére