Megoldásra vár

Leamortizált facsemeték

Csepelen, a 152-es autóbusz Komáromi utca megállójának környékén több facsemete is rossz állapotban van. Meghajlottak, elrepedt a törzsük. Kérjük a tisztelt illetékest, tegyék meg a szükséges intézkedést! Segítségüket előre is nagyon köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest Katona József u. 56

Hozzászólások

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Iktatószám: 1/405/1/2022/V1

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy Zöldterület-fenntartási Osztályunk a bejelentésben megjelölt helyszínen található facsemeték karózását és szalagozását elője...
  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ra.

  • Bertalan Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére