Válaszra vár

Ferde oszlop

FRISSÍTÉS 2022.01.26. XVIII. kerület Városgazda NZrt. válasza:
"Ezúton kívánjuk tájékoztatni, hogy a Városgazda XVIII. kerület Nonprofit Zrt. a jelzett problémával kapcsolatban illetékességgel nem rendelkezik, ezért Társaságunk további intézkedés érdekében továbbította jelzését a Budapest Főváros XVIII. kerület Pestszentlőrinc-Pestszentimrei Polgármesteri Hivatal Fenntartható Fejlődés Főosztály Műszaki Osztálya részére."
----------------------
FRISSÍTÉS: 2022.01.25. E.ON válasza:
"Köszönjük, hogy kérésükkel hozzánk fordultak. A bejelentést Társaságunk megvizsgálta és
megállapítottuk, hogy az Önök által említett berendezés (oszlop) nem az elosztóhálózat része, nem
Társaságunk tulajdona.
Az alábbi megkereséssel kapcsolatban ajánljuk, a közterület figyelő kamera üzemeltetésben illetékes
Budapest Főváros XVIII. Kerületi Önkormányzatot felkeresni szíveskedjenek"
-----------------------
Évek óta ferdül ez az oszlop a forgalmas sétányon, ahogy az évek alatt egyre több minden került rá.
Laikusként veszélyesnek tűnik már ez a terhelés és ferdeség, érdemes lehet felülvizsgálni a helyzetet.

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Kondor Béla stny. 4

Hozzászólások

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Fenntartható Fejlődés Főosztály

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2022.01.25. E.ON válasza: "Köszönjük, hogy kérésükkel hozzánk fordultak. A bejelentést Társaságunk megvizsgálta és megállapítottuk, hogy az Önök által említett berendezés (oszlop) nem az elosztóhálózat része, nem Társaságunk tulajdona. Az alábbi megkereséssel kapcsolatban ajánljuk, a közterület fi...

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVIII. kerület Városgazda NZrt."-ról "XVIII. kerület Fenntartható Fejlődés Főosztály"-ra.

  • XVIII. kerület Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Hölgyem/Uram!
    Ezúton kívánjuk tájékoztatni, hogy a Városgazda XVIII. kerület Nonprofit Zrt. a jelzett problémával kapcsolatban illetékességgel nem rendelkezik, ezért Társaságunk t
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Városgazda NZrt.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "Évek óta ferdül ez az oszlop a forgalmas sétányon, ahogy az évek alatt egyre több minden került rá. Laikusként veszélyesnek tűnik már ez a terhelés és ferdeség, érdemes lehet felülvizsgálni a helyzetet."-ról "FRISSÍTÉS: 2022.01.25. E.ON válasza: "Köszönjük, hogy kérésükkel hozzánk fordultak. A bejelentést Társa...

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "E.ON"-ról "XVIII. kerület Városgazda NZrt."-ra.

  • E.ON válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Közművek"-ra.

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "E.ON"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére