Megoldásra vár

Korszerűsítsék a gyalogátkelőhelyet

Kérem, javítsák és tegyék egy síkba az úttal a szegélyköveket.
Kérem, korszerűsítsék a gyalogátkelőhelyet.
Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 28

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Sleepy Claus visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére