Megoldott

Halom karácsony fa

Tisztelt járókelők megint össze gyűlt a sok fenyő fa az egész lakótelepen megint össze gyűltek legyenek szívesek az egész lakótelepen össze szedni a fenyő fákat a nonprofit FKF Zrt

Probléma helyszíne
Budapest XXIII. kerület, Soroksár, Sósmocsár út 15

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a fenyőket elszállították.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterületeinek tisztántartásához.

    T...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Ádám Kiss bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére