Megoldott

elhagyott autó

JSZP szerint a jármű:
Műszaki érvényesség - 2022.01.06.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Üllői út 242

Hozzászólások

  • Rózsa Ábel lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes visszajelzése alapján.
  • XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Admin!

    A jarokelo.hu oldalról a rendeszet@hivatal.kispest.hu címre 2022. január 17-én érkezett 95121. számú bejelentésre az alábbi tájékoztatást adjuk meg:

    A Kispesti Rendészeti Központ mun
    ...
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Bíró Norbert szemétkedésnek nem gondolnám, de amíg a veszélyhelyzetnek nincs vége, addig felesleges. Ahol én lakom, ott is több ilyen szar van, egyelőre várni kell.
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves hozzászóló!

    Elég szomorú, és nem egyedi eset, hogy még villamospótlások, útfelújítások esetén sem képesek az autókat elszállítani, de sajnos az már elmúlt, vélhetően szabályosan áll ott, ahol,...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Kommentelő Bíro Norbert! Nyilván ott volt, amikor az 50-es villamost pótló csuklós buszok kerülgették az egyébként megállni tilos táblával jelölt útszakaszon ezt az egyetlen járművet, míg az ös...
  • Bíro Norbert hozzászólt a bejelentéshez.

    1. A veszélyhelyzet alatt lejárt műszakik 2022.06.30 ig érvéjyesek. 2. KILENC NAPJA járt le..... Tényleg nagyon indokolt fwljelenteni. Amellett meg teljesen normális állapotban van, megéetem hogy egy...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Elfelejtett? Autó a parkolóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Jáhn Ferenc utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Vas Gereben utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Régóta mozdulatlan szgk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Vas Gereben utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére