Megoldott

Elfordult, megdőlt tábla

Jobbra kis ívben kanyarodva nem látható jól a tábla

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Thököly út 162

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Horváth István hozzászólt a bejelentéshez.

    Helyreállítva
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét, a jelzőtáblák helyreállítására megtettük a szükséges intézkedést. A megvalósulásig kérjük szíves türelmét.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechn
    ...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére