Megoldott

Rossz állapotú csatornafedő

Anonim Járókelő

Rossz állapotú csatornafedő, Gábor Áron utcában a Rózsakert bevásárlóközpontnál

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Gábor Áron u. 80

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • János Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez fel nem tűnt nekem, de sokkal nagyobb baj, hogy nagyon szűk itt a járda.
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Rossz állapotú csatornafedő, Gábor Áron utcában a Rózsakert bevásárlóközpontnál"-ról "Rossz állapotú csatornafedő"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére