Válaszra vár

Csörsz utcai balkáni káosz

Anonim Járókelő

A Csörsz utcában kezd elképesztő méretet ölteni a szabálytalan, másokat (busz, más közlekedő, gyalogos) akadályozó parkolás. A probléma ismert. A kerületi rendészet néha előfordul ugyan erre, de bármi mellett elmennek. A bejelentések süket fülekre találnak. A rendészetnek küldött levelekre nincs válasz, az önkormányzat köszöni a bejelentést és továbbítja az illetékesnek. Eredmény nulla.

- Kérem, hogy rendszeresen és következetesen ellenőrizzék a Csörsz utcát. Ha kell, büntessenek. Az tűrhetetlen, hogy lehet járdán, buszmegállóban, zebrán, kanyarodósávban parkolni, csak be kell kapcsolni az elakadásjelzőt és kész.
- Kérem, hogy a XII. kerület ossza meg a rövid és középtávú elképzeléseit a helyzet megoldására. Őszíntén kíváncsi vagyok, hogy van-e valamilyen stratégiájuk. Mert magától nem fog megoldódni a probléma és idővel csak rosszabb lesz. Az meg nem igaz, hogy egy önkormányzatnak nincsenek eszközei. Az itt tapasztalható balkáni állapotot nem rejti már el a Hegyvidék, ahol jó élni szlogen.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Csörsz u. 16

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A sablonon kívül tudnak mást?
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel vettük megkeresését, melyet továbbítottam a Hegyvidéki Rendészetnek.

    Üdvözlettel:

    Molnár Viktória

    Budapest Főváros XII.kerület Hegyvidéki
    Polgármesteri Hivatal
    Polg
    ...
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Se válasz 30 napon belül, se látható ellenőrzések.
    Több kerület közterület felügyelete saját (!) néven ír, válaszol az ilyen posztokra. A XII. kerületé még sablon levélben sem reagál. A kerületvezetés...
  • Anonim felhasználó hozzászólt a bejelentéshez.

    Jogos kérés.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata"-ról "XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet"-ra.

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Beparkolt BKK buszmegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Fodor utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Csörsz utca - szabálytalan parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Csörsz utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére