Válaszra vár

Több hónapja nem mozdul az autó!

Üdvözlöm
Több hónapja a Kispesti lakótelepen parkol egy autó amit nem használnak .(Suzuki swift ezüst metál) A képeken jól látszik a fotó készítésének dátum és a forgalmi rendszám)
A megadott cím előtti parkolóban áll a gépjármű!

Probléma helyszíne
Budapest Nagysándor József u. 2

Hozzászólások

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Rendszám alapján lekérdeztétek?
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen ami lassan két éve nem mozdult! És a gaz is lassan körbenövi!
  • Bíro Norbert hozzászólt a bejelentéshez.

    Az ilyen indokolatlan bejelentéseket szűrni kéne. Ez láthatóan nem a közterületi probléma kategória, bár a rendszám kitakarásra került de ránézésre ez egy műszakis használható kocsinak tűnik...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üzemképtelen jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Nagy Gábor
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Kós Károly tér (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Üllői út (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Elhagyott Fiat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Kossuth tér (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére