Válaszra vár

Nem üzemel

Anonim Járókelő

Nem üzemel a parkolóban az elektromos töltőállomás.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Huszti út 33

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Aldi

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Eltömôdött víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Ezüsthegy utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kidőlt fa a légkábelen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Napfény utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Falevelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Zipernovszky Károly utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére