Megoldásra vár

Hiányzó zsákutca tábla - Batyu utca

1025 Budapest Batyu utca és Nagybányai út sarkán hiányzik egy zsákutca tábla. Néhány éve még volt itt zsákutca tábla, de az idők folyamán "elveszett", lehet, hogy a villanyoszlop cseréjekor... A Batyu utca lépcső fölötti szakaszán megvan a zsákutca tábla, csak az alsó szakaszon hiányzik.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Batyu u. 29

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét, a tábla kihelyezésére megtettük a szükséges intézkedést. A megvalósulásig kérjük szíves türelmét.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igaz
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Olah Peter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Gyors autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kis Rókus utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elforgatott forgalmi tükör

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Frankel Leó út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére