Megoldott

Kitört lámpa

A képen látható módon letört a lámpa a jelölt helyen.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, 7

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XXII. Balatoni út - M0 csomópontban észlelt, kidöntött jelzőlámpával kapcsolatos bejelentését.
    A hibát a jelzőlámpaszerviz elhárította.

    Tisztelettel,

    BUDAPEST KÖZÚT...
  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés helyét "Diósd, Balatoni út 1, 2049 Hungary (47.41224760, 18.95840685, 16)"-ról "Budapest, 7, 1224 Magyarország (47.41232184, 18.95848624, 16)"-ra.

  • Újpesti Lakos hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez nem 4. kerület!
  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés nevét "Kitört lámp"-ról "Kitört lámpa"-ra.

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Pál Ádám bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére