Megoldott

Újabb járda hiba Gőzmozdony parknál

A Gőzmozdony parknál pár helyen újabb járda hiba van, illetve mértékben botlásveszély van.

További szép estét

Üdvözlettel

S.Laca

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Gőzmozdony park 1108 Magyarország

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia László!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztons...
  • Siket László hozzászólt a bejelentéshez.

    A Gőzmozdony parknál az újabb járda javítása megtörtént
  • Siket László hozzászólt a bejelentéshez.

    A Gőzmozdony parknál továbbra is Újabb járda javítás alatt áll
  • Siket László hozzászólt a bejelentéshez.

    A Gőzmozdony parknál Újabb járda javítás alatt áll
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Siket László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Koszos, homokos járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Gőzmozdony utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kálló járólapok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Pára utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Koszos járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Gőzmozdony utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére