Megoldásra vár

Kopott padok

Tisztelt Illetékes!
A Huszár utcában lévő padok erősen kopottak.
Az utca esztétikájába nagyon nem illenek bele.
Kérem újrafestésüket.
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Huszár u. 4

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő

    Jarokelo.hu
    budapest@jarokelo.hu

    Azonosító: JAROKELO-BUDAPEST- 00095040

    Tisztelt Járókelő Egyesület Ügyvivő!

    Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST- 00095040 azonosítószámú bejegyzésre tájékozta
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Ott hagyott elemek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Városligeti Fasor (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Koszos telefonfülke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Baross tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Felesleges oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Alsó erdősor (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére