Megerősítésre vár

Hullámos fedlap

Tisztelt E.ON!
A Huszár utca - Munkás utca sarkán található fedlapjuk hullámos, kiáll a járdából.
Kérem javítását, színtbehelyezését.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Munkás u. 5

Hozzászólások

  • Pál András visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • E.ON válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ügyiratszáma: 6301700/DSOHCSOMU/31644/2022/H

    Ügyfélkapcsolat száma: 100050598584

    Társaságunkhoz érkezett bejelentésüket köszönettel vettük és az alábbi tájékoztatást adjuk:

    Tár
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Mozgó fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: E.ON
    0706-Rózsák tere (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Billegő fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Albert utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére