Megoldásra vár

Elfordult, felesleges tábla?

Tisztelt Budapest Közút!
Az Alsóerdősori Bárdos Lajos Általános Iskola, bejárata mellett lévő forgalmi tábla a járda felé néz, már ha egyáltalán van szükség rá.
Kérem javítani, vagy eltávolítani.
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Alsó erdősor 14-16

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét, a tábla helyreállítására megtettük a szükséges intézkedést. A megvalósulásig kérjük szíves türelmét.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai I
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kint felejtett táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Dembinszky utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kitört pollerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapest Közút
    Rottenbiller utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Üres oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapest Közút
    Péterfy Sándor utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére