Megoldásra vár

Nyár utca 30. előtt tönkretett pollerek

Nyár utca 30. előtt tönkretett pollerek.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Nyár u. 30

Hozzászólások

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A bejelentését köszönjük. A sérült pollerek javítására intézkedtünk.

    Tisztelettel:

    Turóczi András
    főosztályvezető

    [cid:image001.jpg@01D59A1B.C8D849B0]

    Budapest Főváros IV. Kerü
    ...
  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Állatkert...:(((
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Újpesti Lakos bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    5
    Megoldásra vár
    5

    Tilosban parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: K G
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Závodszky Zoltán utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    A ház oldalsó bejáratára állnak.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Lőportár utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére