Megoldott

Üres oszlop

Tisztelt Budapest Közút!
A Péterfy Sándor utcában a képen látható oszlop már 4-5 éve üresen áll.
Kérem a funkció nélküli oszlop eltávolítását.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Péterfy Sándor u. 3

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldottra állítható.
  • Pál András visszajelzésére vár.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét az üres oszlop megszüntetésére megtettük a szükséges intézkedést. A megvalósulásig kérjük szíves türelmét.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechni
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kidöntött tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Akácfa utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó pollerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapest Közút
    Hernád utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kitört tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapest Közút
    Jósika utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére