Megoldott

Vigyázz kopott fedlap

Tisztelt Illetékes!
A Rózsák tere sarkán található fedlap töredezett.
Kérem lehetőségükhöz mérten javítani.
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Péterfy Sándor u. 5

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Vodafone"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    2022. január 31.
    Iktatószám: CC2-770353/3-2022

    Kedves Bejelentő!

    2022.01.14-én érkezett megkeresése alapján az alábbiakról tájékoztatjuk.

    Műszaki munkatársaink vizsgálata alapján a kopott fedél nem...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    2022. január 31.
    Iktatószám: CC2-770353/2-2022

    Kedves Bejelentő!

    A 2022.01.14-én érkezett megkeresés alapján az alábbiakban tájékoztatjuk.

    A JAROKELO-BUDAPEST-00095034 iktatószámú bejelentését ille
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Vodafone

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Kopott fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Magyar Telekom
    Vörösmarty utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Sérült fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Magyar Telekom
    Városligeti Fasor (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Törött fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Magyar Telekom
    Bethlen Gábor utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére