Megoldásra vár

Szemét a vasúti átkelő előtt

FRISSÍTÉS 2022.01.18. FKF válasza:
Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület a MÁV illetékességébe tartozik, ezért munkatársainknak ott takarítási feladata nincsen.
-----------------------------------------------------

Közvetlenül a vasúti átkelő előtt, Újpest felől jövő oldalon hegyekben áll a szemét.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Szent László út 159

Hozzászólások

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük a tárgyi bejelentést, amelyet továbbítottunk az érintett szervezeti egység részére, a szükséges intézkedések megtétele céljából.

    Bízunk abban, hogy az illetékes munkatár
    ...
  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés leírását "Közvetlenül a vasúti átkelő előtt, Újpest felől jövő oldalon hegyekben áll a szemét."-ról "FRISSÍTÉS 2022.01.18. FKF válasza: Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület a MÁV illetékességébe tartozik, ezért munkatársainknak ott takarítási feladata nincsen. ----------------------------------------------------- Közv...

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FKF"-ról "MÁV Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület a MÁV illetékességébe tartozik, ezért munkatársainknak ott takarítási feladata nincsen. Társaságunk köztisztasági
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Újpesti Lakos bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szemét a híd alatt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Unnamed Road
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Fejünkre tojnak a galambok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Vaspálya utca
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Elhullott madárka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Vaspálya utca
  Vissza az oldal tetejére