Megoldott

Hiányzó tábla

Tisztelt Budapest Közút!
A Rózsák terénél található Várakozni Tilos tábla hiányzik.
Kérem pótlását.
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Péterfy Sándor u. 7

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves András!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, bizto...
  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott.
  • Pál András visszajelzésére vár.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A VII. ker. Péterffy Sándor u. 7. számnál hiányzó "Várakozni tilos" jelzőtábla pótlásáról Társaságunk gondoskodni fog.
    Köszönjük észrevételét.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    F
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kidöntött tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Akácfa utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó pollerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapest Közút
    Hernád utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kitört tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapest Közút
    Jósika utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére