Megoldott

Szigeti József utcai új parkoló

FRISSÍTÉS: 2023.03.13.
Bejelentő visszajelzése:
"Füvesítés szerintem egyelőre nem történt, a ráhajtásgátló elemek ott vannak."
-----------------------
FRISSÍTÉS: 2022.04.18.
Bejelentő kiegészítése és új képet is csatolt:
"Köszönjük szépen a fáradozást, de sajnos a ráhajtásgátló elemek nem lettek rögzítve, így már valaki felborította őket. Gondolom napokon belül ellopják vagy összetörik. Van lehetőség rögzítésre esetleg?"

FRISSÍTÉS: 2022.04.12.
Önkormányzat válasza:
"Munkatársaink tegnap kitették a ráhajtásgátló elemeket. Az újrafüvesítést megrendeltük."

---------------------------------
A Szigeti József utca elején építettek egy új parkolót, ami nagyon szuper, köszönet érte.

Viszont! Mindkét végén a füves részre be tudnak állni az autók, és ahogy a képeken látszik, be is állnak.

Meg lehetne oldani valahogyan, hogy ne tudjanak a felújított füves területre ráparkolni?

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Szigeti József u. 2

Hozzászólások

  • Kovács Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez így igaz. Most a sarok másik oldalán szoktak felállni, ott nincs (beton) felhajtásgátló. Ott még ennyi fű se maradt. (Lehet érdemes lenne külön bejelenteni?)
  • Újpest Önkormányzata Városüzemeltetési Főosztályverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Újpesti Lakos!
    Kollégáink tájékoztatása alapján a tárgyi helyszínen a pollerek kihelyezése 2024 február 22-én megtörtént.
    Tisztelettel:
    Újpest Városüzemeltetési Főosztály
  • Kovács Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Átmenetileg megoldott. A beton elemek nincsenek rögzítve, sokszor arrébb pakolgatják (valószínűleg a kedves autósok). Az átellenes sarkon is kezdenek beállni, mivel ott még nincs betonelem - majd beje...
  • Járókelő László lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    HELYESBÍTÉS: Az Illetékes visszajelzése alapján megoldott.
  • Járókelő László lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Újpesti Lakos visszajelzésére vár.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a jelzést, a füvesítés valóban nem történt meg, mely munkát megrendeltük, valamint megkértük az üzemeltető cégünket, hogy a ráhajtás-gátlókat beásással rögzítsék.

    Tiszt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2022.04.18. Bejelentő kiegészítése és új képet is csatolt: "Köszönjük szépen a fáradozást, de sajnos a ráhajtásgátló elemek nem lettek rögzítve, így már valaki felborította őket. Gondolom napokon belül ellopják vagy összetörik. Van lehetőség rögzítésre esetleg?" --------------------------------- ...

  • Újpesti Lakos hozzászólt a bejelentéshez.

    Füvesítés szerintem egyelőre nem történt, a ráhajtásgátló elemek ott vannak.
  • Újpesti Lakos visszajelzésére vár.

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    From: Turóczi András
    Sent: Tuesday, April 12, 2022 1:28 PM
    To: 'Jarokelo.hu'
    Cc: Lakatos Zsuzsa
    Subject: FW: Új bejelentés - JAROKELO-BUDAPEST-00095029

    Tisztelt Bejelentő!

    Munkatársaink tegnap kit
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Kovács Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Rögzítés nélkül nem sokat ér a KICSI és KEVÉS beton terelő sajnos. Nagyobb, több és rögzített terelő (poller) kellene.
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "A Szigeti József utca elején építettek egy új parkolót, ami nagyon szuper, köszönet érte. Viszont! Mindkét végén a füves részre be tudnak állni az autók, és ahogy a képeken látszik, be is állnak. Meg lehetne oldani valahogyan, hogy ne tudjanak a felújított füves területre ráparkolni?"-ról "FRISSÍTÉS: 2022.04.1...

  • Újpesti Lakos hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szépen a fáradozást, de sajnos a ráhajtásgátló elemek nem lettek rögzítve, így már valaki felborította őket. Gondolom napokon belül ellopják vagy összetörik. Van lehetőség rögzítésre esetleg?
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Munkatársaink tegnap kitették a ráhajtásgátló elemeket. Az újrafüvesítést megrendeltük.

    Tisztelettel:

    Turóczi András
    főosztályvezető

    [cid:image001.jpg@01D59A1B.C8D849B0]

    Budap
    ...
  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a Szigeti József utcai új parkoló melletti zöldterületekre vonatkozó bejelentését. A behajtásakadályozó eszközök telepítését az Újpesti Városgondnokságtól megrendeltük.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Újpesti Lakos hozzászólt a bejelentéshez.

    Pontosan, ahogy írod. Nem értem erre a bejelentésre miért nem érkezik válasz. :(
  • Kovács Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Eddig a zöldterületre parkoltak az autók, ki is irtották a füvet. Most lett egy elég tágas parkoló terület ezen a helyen (a ház/focipálya mögött továbbra is van több 100 férőhelyes parkoló!), de még t...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Újpesti Lakos bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    kiszáradt akácfa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Ügető utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Külső Szilágyi út (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Külső Szilágyi út (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére