Megoldásra vár

Graffitis közműszekrény

Tisztelt Telekom!
A Rottenbiller utca - Fiumei út találkozásánál található közműszekrény nagyon graffitis és koszos.
Kérem lehetőségükhöz mérten frissítsék fel.
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Rottenbiller u. 7

Hozzászólások

  • B Anna megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Előjegyezve fenntartási munkára, időjárás függvénye a végrehajtás időpontja.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Koszos telefonfülke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Magyar Telekom
    Izabella utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Ménesi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Összefirkálva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Cirmos sétány (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére