Válaszra vár

Töredezett fedlap II.

Anonim Járókelő

A Garay utca elején lévő fedlap felpergett, töredezett.
Kérem cseréjét.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Garay u. 3

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Töredezett fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Garay utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elütött szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Rottenbiller utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Sérült fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Rottenbiller utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére