Megoldott

Töredezett fedlap

Anonim Járókelő

Rottenbiller, Garay utca sarkán a fedlap sérült
Kérem cseréjét.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Budapest 1077

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kopott fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Magyar Telekom
    Vörösmarty utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Törött fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Magyar Telekom
    Bethlen Gábor utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Törött fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Magyar Telekom
    Dembinszky utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére