Válaszra vár

Megállni tilos tábla semmibe vétele

A Rózsa utcai felújítás alkalmával a Spar mellett lett egy utca a lakótelepre behajtóknak, melynek az elején kint van a megállni tilos tábla. Ezt a táblát egyszerűen levegőnek nézik az autósok. Nem lenne jó ötlet a táblát levenni és engedélyezni ott a parkolást? Vagy esetleg elkezdenek valamikor szankcionálni az illetékesek?

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Deák Ferenc utca / Rózsa utca

Hozzászólások

  • Újpesti Lakos hozzászólt a bejelentéshez.

    Most, hogy nézem a képet, talán lehetett volna pár parkolót kialakítani az út mentén a zöldterület szélén..
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Újpesti Lakos bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kitört lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál Ádám
    Illetékes: Budapest Közút
    Balatoni út (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Új forgalomtechnika

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Gimnázium (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére