Megoldott

Több éve elhagyott zöldségesbódé

A Csömöri út 37 számú területen évekkel ezelőtt felállítottak egy zöldséges bódét, ami aztán használaton kívülre került, de az üres bódé azóta is ott van. A bódé borzalmasan néz ki, általában szemétlerakóként szolgál, valamikor talán hajléktalan is lakott benne. Most már belül üres, némi zsákszövet lengedezik az oldalán, a mögötte lévő terület rendre szeméttel van teli. A terület a Fővárosi Önkormányzathoz tartozik, amely azonban bizonyos rendészeti dolgokat átadott a zuglói polgármesteri hivatalnak, igy viszont senki sem intézkedik. Irtunk már a Fővárosnak, Zuglónak, több esetben is, sajnos eredmény nélkül.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Cinkotai út

Hozzászólások

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rozsdás reklámkeret

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Horvát Boldizsár utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Sérült utca táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Ungvár utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére