Megoldott

Szemetes környék

Anonim Járókelő

Kérem szedjék össze a szemetet! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Hadrianus u. 9

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00094962 számú bejelentésére válaszolva tájékoztatjuk, hogy a jelzett terület takarítása megtörtént.

    Köszönjük észrevételét!

    Tisztelettel,

    Óbuda-Békásmegyer Közterül...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Hiányzó szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Két zsák sitt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Közegészségügyi probléma

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére