Válaszra vár

Illegális szemétlerakás

Anonim Járókelő

Kedves Járókelő.hu!

A Budapest 1036 Tímár utca-Lajos utca sarkon (Lajos utca 126 előtt) hetek óta áll egy nagy kupac (valószínűleg illegális) szemét.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Tímár u. 1

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét a bokor körül

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Ruhák a fán

    Beküldés ideje:
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Juhász Gyula utca 6. földszint (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére