Válaszra vár

Várakozni tilos

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2022.02.11.: 
A fotón látható autó azóta is gyakorlatilag folyamatosan ott parkol a járdán. Ami azt illeti jelenleg is ott áll kb 3 teljesen szabályosan a parkoló autót akadályozva... Elképesztő

- - - -

Árpád utca 8 szám előtt kihelyezett várakozni tilos tábla mint ha ott se lenne, annyira nem törődik vele néhány autós, vagy csak rájuk nem vonatkozik a kresz? Néhányan úgy látszik úgy gondolják, hogy bizony rájuk nem vonatkozik...

A mellékelt fotón látható autó 4. napja parkol nem éppen szabályos módon, ezzel igencsak megnehezítve, vagy akár teljesen megakadályozva a parkolóból való kiállást.

Esetleg akinek ez feladata lenne, mármint a kresz betartatása, az elnézhetne erre felé alkalomadtán...

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Árpád u. 8b

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    224/022-27/2022
    Tisztelt bejelentő!

    Köszönjük a bejelentést. Intézkedünk az ügyben.

    Budapest, 2022.02.14

    Üdvözlettel: Feka Sándor

    Közterület-felügyelet
    Igazgató helyettese
    Tel.: 06-70/933-3611

    Bu
    ...
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés leírását "Árpád utca 8 szám előtt kihelyezett várakozni tilos tábla mint ha ott se lenne, annyira nem törődik vele néhány autós, vagy csak rájuk nem vonatkozik a kresz? Néhányan úgy látszik úgy gondolják, hogy bizony rájuk nem vonatkozik... A mellékelt fotón látható autó 4. napja parkol nem éppen szabályos módon, ezzel...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A fotón látható autó azóta is gyakorlatilag folyamatosan ott parkol a járdán. Ami azt illeti jelenleg is ott áll kb 3 teljesen szabályosan a parkoló autót akadályozva... Elképesztő
  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    224/022-27
    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük, a bejelentést intézkedünk.

    Budapest, 2022. január 20.
    Üdvözlettel: Feka Sándor

    Közterület-felügyelet
    Igazgató helyettese
    Tel.: 06-70/933-3611

    Budapest XXI
    ...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Parkoló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Budapest Corvin út 2-4 Bejárat a Petróleum utca felől (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére