Megoldott

Zsák szemét a patakban

Anonim Járókelő

Lásd a képen

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Rákospatak u. 62

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a gyors intézkedést, észleltük hogy 1-2 nappal rá már nem volt ott! Ez eddig a legjobb tapasztalatom jarokelo.hu-n, hálás vagyok hogy ilyen gyorsan intézkedtek és nem kellett nekem lemászni!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink a múlt héten
    eltávolították a patakból a zsákot.

    Tisztelettel:

    Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

    -------- Továbbított üzenet -----
    ...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Szemetes játszótér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Ilosvai Selymes tér (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szemetes terület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Ilosvai Selymes tér (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    szemét a vasúti töltésen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varju Zsuzsa
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Zugló vasútállomás (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére