Megoldott

Szándékosan lerakott szemét

Anonim Járókelő

SZiasztok,

Szándékosan lerakott szemét közterületen.
X kerület Dorogi utca/Pilisi utca sarok
Lerakta a szemét a szemetét....

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Pilisi u. 38

Hozzászólások

  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    Én meg a bejelentést köszönöm. :) (Lusta voltam megállni :D)
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a pontosítást!
  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    Itt már hosszú ideje szanaszét voltak dobálva ezek a palackok, de kb. 1 hete (talán a Kőkert vagy ha nem, akkor a környékbeliek) gondosan összeszedték egy kupacba.
  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyon köszönöm a támogatást, a bejelentés napján elszállításra került.
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Ferdén álló kutyakaki tároló doboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Mádi utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Egy nagyobb szemét kupac

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Sibrik Miklós út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére