Megoldott

Veszélyes fatörzs

Közvetlen a játszótér mellett, egy nagyméretű fa még tavaly nyáron kidőlt. A törzs egyresze a földben maradt. Éles, szúrós nyesedékek. Gyerekek rámásznak, balesetveszélyes. Súlyos sérülést okozhat.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Szentmihályi út 5

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Zuglói Zrt. Városüzemeltetési Osztálya a 94902. számú bejelentésére a
    következő választ adja.

    A tuskó marása és a terület rendezése megtörtént.

    Kérem tájékoztatásunk megértésé...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő,
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelye(ke)n a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is segí
    ...
  • Önkéntes Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Hagara Eva bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére