Megoldott

Mély kátyú!

Kedves Csapat!
A Klinikák metróállomás bejárata előtt nagyon mély kátyú van az úton. Szeretném kérni az illetékeseket hogy tömjék be.
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Semmelweis Klinikák

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentést. A Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt. Városüzemeltetési Igazgatóság munkatársai feltöltötték a kátyút.

    Tisztelettel:

    JGK Zrt.

    From: Jarokelo.hu
    Se
    ...
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Varga Dóra bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megsüllyedt útfelület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Víg utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Beszakadt út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Mária Milkovics
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Kőris utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére