Válaszra vár

Elhullott madárka

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS - 2022.03.01.

Madárriasztó matricákat is fel kéne tenni az üvegfelületekre.
A madárka teteme továbbra is ott van.

----------

Kőbánya-Kispest állomás gyalogos felüljárójának keleti oldalán a szervizjárdáján (a Vaspálya utcai lejárathoz közel) egy elhullott madárka fekszik hetek óta. Kérjük a tisztelt illetékest, szállítsák el a tetemet! Köszönjük szépen!

Probléma helyszíne
Budapest Vaspálya u. 57

Hozzászólások

  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    A természet majd előbb megoldja. :(
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Szégyen, hogy erre nem gondolnak.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A mihamarabbi megoldás sajnos nem történt meg. A madárka továbbra is várja az elszállítást, madárriasztó matricák pedig továbbra sem kerültek kihelyezésre :(
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Lassan szétfoszlik szegény :(
  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozással a Társaságunk részére küldött 94879 sz. megkeresésben foglaltakra, tájékoztatjuk, hogy anyavállalatunk, a MÁV Zrt. felvette a kapcsolatot az illetékes szervezeti egys...
  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés leírását "Kőbánya-Kispest állomás gyalogos felüljárójának keleti oldalán a szervizjárdáján (a Vaspálya utcai lejárathoz közel) egy elhullott madárka fekszik hetek óta. Kérjük a tisztelt illetékest, szállítsák el a tetemet! Köszönjük szépen!"-ról "FRISSÍTÉS - 2022.03.01. Madárriasztó matricákat is fel kéne tenni az...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A madárka teteme sajnos továbbra is ott van.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Szatmáry László hozzászólt a bejelentéshez.

    Madárriasztó matricákat is fel kéne tenni az üvegfelületekre.
  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük a tárgyi bejelentést, amelyet továbbítottunk az érintett szervezeti egység részére, a szükséges intézkedések megtétele céljából.

    Bízunk abban, hogy az illetékes munkatár...
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    :(
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Mocsok a falon, a lámpákon, a talajon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Erzsébet királyné útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Betontömb az út mellett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Gyömrői út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére