Válaszra vár

útfelbontás után nem pótolt felfestés

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2022.04.04.
Bejelentő jelzése:
"Lejárt a határidő! A Budapest Közút korábbi válaszában azt írta, hogy az elvégzett munkálatok után a kivitelező 2022. március végéig köteles az elbontott burkolati jelek helyreállításáról gondoskodni. Ez azonban mind a mai napig NEM TÖRTÉNT MEG: mind a Hegedűs Gyula - Gogol, mind a Panónia - Gogol kereszteződésben nem történt meg a „különösen veszélyes hely” burkolati jelek visszafestése. Kérjük, haladéktalanul pótolják ezt, mert immár lassan fél éve hiányzik a felfestés! Továbbra is mindkét kereszteződésben rendszeresek a csattanások, amelyek megelőzésében a „különösen veszélyes hely” útburkolati jeleknek fontos szerepe lehetne."

-----------------------------------------------
FRISSÍTÉS 2022.02.10.

"Tisztelt Budapest Közút!
Azért jeleztem a problémát, mert tavaly év végén minden útburkolati jelet helyreállított a kivitelező mindkét kereszteződésben, kivéve a „különösen veszélyes hely” burkolati jelek visszafestését nem tették meg. Ezért különösen felelőtlen hozzáállásnak tartom az Önök részéről, hogy hátradőlve várnak a március végi határidőre, miközben hónapokig hiányzik egy fontos, balesetmegelőzési célú útburkolati jel két olyan kereszteződésből, ahol évtizedes probléma, hogy különösen rendszeresek a karambolok. Egyébként idén is volt már több is. Haladéktalanul pótolják mindkét kereszteződésben a „különösen veszélyes hely” burkolati jeleket!"

FRISSÍTÉS: 2022.01.20.
Budapest Közút válasza:
"A XIII. ker. Hegedűs Gyula utcában végzett munkálatok után a kivitelező 2022. március végéig köteles az elbontott burkolati jelek helyreállításáról gondoskodni. A megvalósulásig szíves türelmét kérjük."
-----

Tavaly ősszel a vízművek megbízásából végeztek nagyszabású munkálatokat a Gogol utcában. A munkálatok befejeztével két érintett kereszteződésben (Gogol-Hegedűs és Gogol-Pannónia) nem festették vissza a sárga harántirányú csíkozást, aminek balesetmegelőző hatása valamennyire talán csökkentette a számát az ebben a két kereszteződésben egyébként igen gyakori csattanásos balesetek számát. Jó lenne, ha visszafestenék a sárga csíkozást, mert már több baleset is volt az útfelújítás óta.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Hegedűs Gyula u. 62

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A Hegedűs Gyula - Gogol és a Pannónia - Gogol csomópontokban még mindig NEM TÖRTÉNT MEG a „különösen veszélyes hely” burkolati jelek visszafestése, pedig annak legkésőbb március végi hatéridővel meg k...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2022.02.10. "Tisztelt Budapest Közút! Azért jeleztem a problémát, mert tavaly év végén minden útburkolati jelet helyreállított a kivitelező mindkét kereszteződésben, kivéve a „különösen veszélyes hely” burkolati jelek visszafestését nem tették meg. Ezért különösen felelőtlen hozzáállásnak tarto...

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2022.02.10. "Tisztelt Budapest Közút! Azért jeleztem a problémát, mert tavaly év végén minden útburkolati jelet helyreállított a kivitelező mindkét kereszteződésben, kivéve a „különösen veszélyes hely” burkolati jelek visszafestését nem tették meg. Ezért különösen felelőtlen hozzáállásnak tarto...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Lejárt a határidő! A Budapest Közút korábbi válaszában azt írta, hogy az elvégzett munkálatok után a kivitelező 2022. március végéig köteles az elbontott burkolati jelek helyreállításáról gondoskodni....
  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés leírását "Tavaly ősszel a vízművek megbízásából végeztek nagyszabású munkálatokat a Gogol utcában. A munkálatok befejeztével két érintett kereszteződésben (Gogol-Hegedűs és Gogol-Pannónia) nem festették vissza a sárga harántirányú csíkozást, aminek balesetmegelőző hatása valamennyire talán csökkentette a számát a...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Budapest Közút!
    Azért jeleztem a problémát, mert tavaly év végén minden útburkolati jelet helyreállított a kivitelező mindkét kereszteződésben, kivéve a „különösen veszélyes hely” burkolati
    ...
  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    A XIII. ker. Hegedűs Gyula utcában végzett munkálatok után a kivitelező 2022. március végéig köteles az elbontott burkolati jelek helyreállításáról gondoskodni. A megvalósulásig sz
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott felfestés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kárpát utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére