Megoldott

Kidöntött KRESZ tábla - Lakatos út

Kidőlt a gyalogátkelőre figyelmeztető tábla a Lakatos út 7 előtt.

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Lakatos út 30

Hozzászólások

  • Illak Adrián lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Spongya Róbert hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva
  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtáblák oszlopának helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST K
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Spongya Róbert bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lekopott felfestés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Nagykőrösi út (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Zebra nincs felfestve

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Görög Mihály
    Illetékes: Budapest Közút
    Pestszentimre felső (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  Vissza az oldal tetejére