Megoldott

Graffitik

Kérem távolítsák el a graffitiket! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Margit híd

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • K. Sándor hozzászólt a bejelentéshez.

    Mindkét peronnál szépen letakarították a falfirkákat.
  • K. Sándor hozzászólt a bejelentéshez.

    Amit tényleg mindig gyorsan, másnapra letakarítottak az B peron fala, de a képeken pont az A peron látható, ami végig tele van egy több kisebb-nagyobb falfirkákkal.
  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0001124-001/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00094823

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a probléma megoldásában illetékes MÁV-HÉV Zrt.-n...
  • K. Sándor hozzászólt a bejelentéshez.

    Pont ma néztem, hogy egyre borzalmasabb állapotban van az állomás.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV-HÉV Zrt.

  • Járókelő Patrik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Graffiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV-HÉV Zrt.
    Nánási út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Graffiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV-HÉV Zrt.
    Pók utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdafestés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Horvát utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére