Megoldott

Kátyú a keréknyomban

Pár hete jelent meg egy nagy kátyú az Egressy úton a vasúti híd után. Reggelente több 1000 autós és troli megy el ott illetve egész nap és a kátyút kerülgetve balesetveszélynek vannak kitéve.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, XIV. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    A bejelentő visszajelzése alapján a bejelentést megoldották.
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (9482)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    Észrevételét továbbítottuk az utat üz...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Rózsás Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Betömték a kátyút, bár így is van egy kis szintkülönbség!
  • Rózsás Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Betömték a kátyút! Reméljük sokáig fogja bírni! :)
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Rózsás Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére