Megoldott

kimúlt vadállat

Anonim Járókelő

A Stromfeld úton a járda mellett elpusztult nyest tetem van.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Stromfeld Aurél út 33

Hozzászólások

  • Rózsa Ábel lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Válasz ugyan erre sem jött, de már nincs ott szegény.
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata"-ról "XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel vettük megkeresését, melyet továbbítottam a Hegyvidéki Rendészetnek.

    Üdvözlettel:

    Molnár Viktória

    Molnár Viktória

    Budapest Főváros XII.kerület Hegyvidéki
    Polgármes
    ...
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    :-(
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Illegális reklám

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Dániel Zoltán
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Királyhágó tér (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Márton Áron téri közwc

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Rácz Aladár út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kvíz kérdés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Zugligeti út (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére