Megoldott

Eldugult csatornanyílás

Anonim Járókelő

Eldugult, szemetes csatornanyílás.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Nővér u. 38

Hozzászólások

  • Pakot Reni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes visszajelzése alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársunk kitisztította a megadott
    helyszínen található víznyelőt.

    Tisztelettel:

    Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

    -------- Továbbított üzene
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Eldugult víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Haller utca / Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csatorna besüllyedt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére