Válaszra vár

Bolti alapzat

FRISSÍTÉS 2022. 02. 07.

Budapesti Közlekedési Központ válasza:

Köszönjük megkeresését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett helyen lévő talapzatmaradvány egy kis pékségé volt, eltávolítása tehát nem a BKK és nem BKV a feladata.
Kérjük, forduljon a területileg illetékes önkormányzathoz, mert az egykor volt pékség üzemeltetésére valószínűleg ott adták ki az engedélyt.

----------------------

Tisztelt járókelők meg szeretném tudni hogy a közvágó híd villamos megállóban a bolt nak az alapjával mit terveznek mert már elég régóta le van bontva róla a kis pékség róla legyenek szívesek az illetékes után nézni

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út 31

Hozzászólások

  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 17548 /2022-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részére.

    Tisztelett
    ...
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IX. kerület Ferencváros Önkormányzata"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A JAROKELO-BUDAPEST-00094769 számú továbbított bejelentésére tájékoztatom, hogy az nem tartozik a IX. Ferencváros Önkormányzata illetékességébe.
    Kérem szíveskedjen a bejelentést az
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt járókelők meg szeretném tudni hogy a közvágó híd villamos megállóban a bolt nak az alapjával mit terveznek mert már elég régóta le van bontva róla a kis pékség róla legyenek szívesek az illetékes után nézni"-ról "FRISSÍTÉS 2022. 02. 07. Budapesti Közlekedési Központ válasza: Köszönjük megkeresését...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "IX. kerület Ferencváros Önkormányzata"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0001090-001/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00094769
    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett helyen lévő talapzatmaradvány egy kis pék
    ...
  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Ádám Kiss bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Veszélyes vízparti terület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Római part (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Zajvédőfal teljes hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Szélső utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  Vissza az oldal tetejére