Válaszra vár

szeméthalom buszmegálló közelében

Anonim Járókelő

Az 53-as busz megállója mögött a Márton Áron térnél (Kelenföld irány) szeméthalom. Meg lehetne oldani a terület megtisztítását?

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Márton Áron tér

Hozzászólások

  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Ügykezelő Szilvia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FKF"-ról "XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata"-ra.

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Sajnos nem közterület.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az illegális hulladék magánterületen található, így annak elszállítása az ingatlan tulajdonosának feladata. Tájékoztatjuk továbbá, hogy
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00094768 számú bejelentésre az alábbiakról táj
    ...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    autógumi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Németvölgyi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    autógumi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Böszörményi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére