Megoldásra vár

táblák egymás mögött

A XIII.kerület Pozsonyi út-Balzac utca kereszteződésénél található a hely, ahol a gyalogátkelőhely táblája takarja a mozgássérültek részére kialakított hely jelzését. Ez által ha valaki nem veszi észre, csak örömmel beáll oda (mert nem könnyű szabad parkolót találni a környéken) az elég komoly összeget fizethet bírságként, plusz elfoglalt egy olyan helyet, ami nem a részére van fenntartva.
Az én autóm is állhatna ott vagy bárkié, aki megörül a parkolóhelynek, beáll és csak a bírság után jön rá, hogy ez nem neki van fenntartva.
Tök jó a gyalogosátkelő ilyen jelzése, sajnos az autósok itt nem mindig vették régebben észre a gyalogosokat. De így meg a mozgássérült parkoló jelzése van takarásban. Jó sok pénzért lehet megtanulni, hogy ez nem parkoló...
Szerintem a közteresek szeretik ezt a helyet. Stabil bírságolási pont lehet...

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Pozsonyi út 32

Hozzászólások

  • Önkéntes Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Németh Zsolt hozzászólt a bejelentéshez.

    a helyzet változatlan...
  • Németh Zsolt visszajelzésére vár.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Köszönjük a bejelentést. Helyszíni vizsgálat során megállapítottuk, hogy az Ön által készített fotón valóban nem látszik a várakozóhelyet jelző tábla, azonban a járműveze
    ...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Németh Zsolt bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott felfestés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kárpát utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére