Megoldott

Kidőlt kresz tábla

Anonim Járókelő

Valaki a kukát és a táblát is döntötte egyszerre

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Fürdő u. 5

Hozzászólások

  • Csanádi György lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • F. Péter hozzászólt a bejelentéshez.

  • F. Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva.
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Köszönjük a bejelentést. A jelzőtábla helyreállításáról intézkedünk.
    A megvalósulásig kérjük szíves türelmüket!

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Iga
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére