Megoldott

Veszélyes tábla

Herminamezőn, a kisföldalatti végállomásánál levő parkolónál a járda fölött fejmagasságban van egy „Kijelölt gyalogátkelőhely” tábla. (A Horvát Boldizsár és Columbus utca kereszteződésétől a Kacsóh Pongrác utca felé van, pontos helye a térképen.)

A gyalogosforgalom felőli sarka deformált, bizonyára beleütközött már valaki.

Szeretném kérni megfelelő magasságba helyezését. Ehhez sajnos, úgy látom, oszlopcsere szükséges.

Köszönettel a munkáért – és a közvetítésért:

Frank E.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Horvát Boldizsár u. 1

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Frank E. hozzászólt a bejelentéshez.

    Cserélték és megemelték (már régebben), köszönjük!
  • Frank E. visszajelzésére vár.

  • Pálfi Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    De szerintem erre egy tábla csere sem ártana... Nagyon régi és koszos
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Köszönjük a bejelentést. A jelzőtábla feljebb helyezéséről intézkedünk.
    A megvalósulásig kérjük szíves türelmüket!

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai I
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Frank E. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Újra kitört poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Utász utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Dől a poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: O. Ida
    Illetékes: Budapest Közút
    Hősök tere M (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére