Megoldott

Nem működő szabad jelzés, kidőlni akaró oszlop.

A tilos jelzés működik, a szabad jelzés nem működik a gyalogos átkelőnél a HÉV sínek felé haladva, a 20. kerültben, a Koppány utcánál, ahogy a Soroksári útra kanyarodik, a városból kifelé irányba.
Egyébként igazán megigazíthatnák az oszlopot is, mert elég csálén áll.
Csoda, hogy ki nem dőlt még egyáltalán.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út 70

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Tricskó Dénes hozzászólt a bejelentéshez.

    Már megjavították, és a függőlegeshez sokkal közelebbi állapotba állították. Köszönöm az intézkedést.
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a IX. Soroksári út - Koppány utca csomópontban észlelt, sérült jelzőlámpával kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel,

    BUDAPEST KÖZÚT Zr...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Tricskó Dénes bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére